Aktualności

Proces wędzenia kiełbasy

15.09.21

Wędzona kiełbasa to przysmak towarzyszący ludziom nie tylko na co dzień, ale również przy okazji ważnych uroczystości. Świetnie komponuje się zarówno z prostymi dodatkami, jak i tymi bardziej wyszukanymi, dzięki temu jest bardzo uniwersalna. Nie jest jednak mdła w smaku — aromat wędzenia dodaje jej nadzwyczajnego charakteru. A jak wygląda proces wędzenia kiełbasy?

Więcej

Przepis na żeberka w sosie orzechowo - miodowym

16.07.21

Szukasz pomysłu na uroczysty obiad dla całej rodziny, który nie tylko będzie rozpływał się w ustach gości, ale również nie będziesz musiał spędzać całego dnia w kuchni? Żeberka w sosie orzechowo - miodowym mogą być idealnym rozwiązaniem! Smak kruchego, soczystego mięsa doskonale kontrastuje ze słodyczą sosu, tworząc wyjątkową mieszankę na talerzu.

Więcej

Sezon piknikowy uważamy za otwarty

13.05.21

Wiosna jest jedną z najpiękniejszych pór roku. Przyroda budzi się do życia, na drzewach pojawiają się pąki, a ptaki zaczynają śpiewać umilając nam czas. Taka sceneria jest idealna do tego, żeby wziąć pod pachę kocyk, wiklinowy koszyk ze smakołykami i wyruszyć na piknik.

Piknik jest doskonałą formą spędzania wolnego czasu i idealnym pomysłem na wypoczynek. Nieodłącznie wiąże się on także z jedzeniem, a jak wiadomo przekąski na świeżym powietrzu są najsmaczniejsze!

Więcej

Tradycyjne Wędliny na Polskim Stole Wielkanocnym

22.04.21

Trudno jest wyobrazić sobie koszyczek wielkanocny bez tradycyjnych potraw, a w tym między innymi wędlin i kiełbas. Powiązanie tych świąt z daniami mięsnymi wydaje się być naturalne - podczas tych kilku dni, prawie każdy Polak zajada się wyrobami wędliniarskimi, zachwycając się ich smakiem i drzewnym zapachem, pobudzającym w nim wspomnienie rodziny i dzieciństwa.

Więcej

#GaszynChallange

23.11.20
Zakłady Mięsne Świderscy brały udział w GaszynChallange na rzecz Michasia Boguskiego z Nura.
dziękujemy za nominacje Stadninie Koni w Nowej Wsi Kosowskiej
Podjeliśmy wyzwanie! ❤
Pieniądze wpłaciliśmy dla Michasia, który walczy z SMA z Nura.
Do wykonania zadania nominowaliśmy:
-Andrzej Kamiński Zakład Robót Drogowych i Kanalizacyjnych z Nura (
Joanna Kamińska
przekaż Tacie)
-Kancelaria Podatkowo-Księgowa
Beata Hanusz
z Sokołowa Podlaskiego
-ANWIL-TRUCK
Andrzej Wilk
z Kurowic
 
 
Życzymy Dużo Zdrowia Michasiowi.
Więcej

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl